- Počasí
- Německo
- North Rhine-Westphalia
- Schöppingen
Aktuální počasí Schöppingen
Aktuální počasí přímo pro město Schöppingen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 2°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
