- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Schnerkingen
Aktuální počasí Schnerkingen
Aktuální počasí přímo pro město Schnerkingen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Náledí
Platí do 30. 3. (12:00)
Sníh
Platí do 30. 3. (12:00)
Nárazy větru
Platí do 30. 3. (10:00)
Námraza
Platí do 30. 3. (07:00)
1°C
pocitově -4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
