Aktuální počasí Schmelz
Aktuální počasí přímo pro město Schmelz. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 31. 3. (09:00)
Náledí
Platí do 31. 3. (09:00)
2°C
pocitově 0°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
