- Počasí
- Německo
- Šlesvicko-Holštýnsko
- Schenefeld
Aktuální počasí Schenefeld
Aktuální počasí přímo pro město Schenefeld. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 24°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
