- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Scheer
Aktuální počasí Scheer
Aktuální počasí přímo pro město Scheer. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
