- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Scheer
Aktuální počasí Scheer
Aktuální počasí přímo pro město Scheer. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 2. 4. (09:00)
Náledí
Platí do 2. 4. (09:00)
1°C
pocitově -2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
