- Počasí
- Rakousko
- Upper Austria
- Scharnstein
Aktuální počasí Scharnstein
Aktuální počasí přímo pro město Scharnstein. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
