Aktuální počasí Scalea
Aktuální počasí přímo pro město Scalea. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 15. 5. (20:00)
Bouřky
Platí do 15. 5. (02:00)
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 17°C |
