Aktuální počasí Scafa
Aktuální počasí přímo pro město Scafa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 1. 5. (02:00) do 1. 5. (19:00)
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
