- Počasí
- Indie
- Maháráštra
- Sāwang
Aktuální počasí Sāwang
Aktuální počasí přímo pro město Sāwang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 35°C |
