- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Savy
Aktuální počasí Savy
Aktuální počasí přímo pro město Savy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 29. 5. (00:00) do 30. 5. (00:00)
Silné bouřky
Platí do 29. 5. (00:00)
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
