Aktuální počasí Sauda
Aktuální počasí přímo pro město Sauda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 6°C |
