- Počasí
- Spojené státy americké
- Georgia
- Satilla
Aktuální počasí Satilla
Aktuální počasí přímo pro město Satilla. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 25°C |
