- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Aomori
- Sarusawa
Aktuální počasí Sarusawa
Aktuální počasí přímo pro město Sarusawa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 11°C |
