- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Sarna
Aktuální počasí Sarna
Aktuální počasí přímo pro město Sarna. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 43°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 32°C |
