Aktuální počasí Sarıtosun
Aktuální počasí přímo pro město Sarıtosun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 20°C |
