- Počasí
- Afghánistán
- Nuristan
- Sāriṯ Khūlah
Aktuální počasí Sāriṯ Khūlah
Aktuální počasí přímo pro město Sāriṯ Khūlah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 11°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 19°C |
