- Počasí
- Afghánistán
- Nangarhar
- Sarishtah Dārī
Aktuální počasí Sarishtah Dārī
Aktuální počasí přímo pro město Sarishtah Dārī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 26°C |
