- Počasí
- Rusko
- Orenburg Oblast
- Sargul
Aktuální počasí Sargul
Aktuální počasí přímo pro město Sargul. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
