- Počasí
- Afghánistán
- Bamyan
- Sar-e Tanōr
Aktuální počasí Sar-e Tanōr
Aktuální počasí přímo pro město Sar-e Tanōr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -2°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 9°C |
| MIN: | -22°C |
| Normál: | -6°C |
