- Počasí
- Itálie
- Basilicate
- Sarconi
Aktuální počasí Sarconi
Aktuální počasí přímo pro město Sarconi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 2. 5. (08:00) do 2. 5. (20:00)
13°C
pocitově 10°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
