- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Saránti
Aktuální počasí Saránti
Aktuální počasí přímo pro město Saránti. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 23. 5. (18:00)
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 19°C |
