Aktuální počasí Saramá
Aktuální počasí přímo pro město Saramá. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 23. 5. (11:00) do 23. 5. (17:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 24 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 21°C |
