- Počasí
- Írán
- Kermānshāh
- Sarāb Bas-e Seyyed ‘Alī
Aktuální počasí Sarāb Bas-e Seyyed ‘Alī
Aktuální počasí přímo pro město Sarāb Bas-e Seyyed ‘Alī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
