- Počasí
- Brazílie
- Pernambuco
- São Lourenço da Mata
Aktuální počasí São Lourenço da Mata
Aktuální počasí přímo pro město São Lourenço da Mata. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 27°C |
