- Počasí
- Španělsko
- Basque Country
- Santutxu
Aktuální počasí Santutxu
Aktuální počasí přímo pro město Santutxu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 21. 5. (14:00) do 21. 5. (20:00)
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 15°C |
