- Počasí
- Filipíny
- Central Luzon
- Santa Ana
Aktuální počasí Santa Ana
Aktuální počasí přímo pro město Santa Ana. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 29°C |
