- Počasí
- Rusko
- Irkutsk Oblast
- Sannolyzhnyy
Aktuální počasí Sannolyzhnyy
Aktuální počasí přímo pro město Sannolyzhnyy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 6°C |
