Aktuální počasí Sankt Michael in Obersteiermark
Aktuální počasí přímo pro město Sankt Michael in Obersteiermark. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
