- Počasí
- Indie
- Západní Bengálsko
- Sankarpur
Aktuální počasí Sankarpur
Aktuální počasí přímo pro město Sankarpur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
37°C
pocitově 40°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 29°C |
