- Počasí
- Indie
- Západní Bengálsko
- Sankarpur
Aktuální počasí Sankarpur
Aktuální počasí přímo pro město Sankarpur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 29°C |
