- Počasí
- Jižní Korea
- North Chungcheong
- Sangsŏ-dong
Aktuální počasí Sangsŏ-dong
Aktuální počasí přímo pro město Sangsŏ-dong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
