- Počasí
- Severní Korea
- Chagang-do
- Sangp’yŏngch’am
Aktuální počasí Sangp’yŏngch’am
Aktuální počasí přímo pro město Sangp’yŏngch’am. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
