- Počasí
- Spojené státy americké
- Nevada
- Sandy Valley
Aktuální počasí Sandy Valley
Aktuální počasí přímo pro město Sandy Valley. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
