- Počasí
- Spojené státy americké
- Nevada
- Sandy Valley
Aktuální počasí Sandy Valley
Aktuální počasí přímo pro město Sandy Valley. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (06:30)
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 16°C |
