- Počasí
- Norsko
- Vestfold og Telemark
- Sandøya
Aktuální počasí Sandøya
Aktuální počasí přímo pro město Sandøya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 39 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 12°C |
