- Počasí
- Norsko
- Møre og Romsdal
- Sandøya
Aktuální počasí Sandøya
Aktuální počasí přímo pro město Sandøya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 2°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 7°C |
