- Počasí
- Španělsko
- Kastilie a León
- Sandín
Aktuální počasí Sandín
Aktuální počasí přímo pro město Sandín. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 23. 5. (14:00) do 23. 5. (21:00)
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
