- Počasí
- Afghánistán
- Kunar
- Sāndarē Ghar
Aktuální počasí Sāndarē Ghar
Aktuální počasí přímo pro město Sāndarē Ghar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
