- Počasí
- Dominikánská republika
- Samaná
- Sánchez
Aktuální počasí Sánchez
Aktuální počasí přímo pro město Sánchez. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 26°C |
