- Počasí
- Itálie
- The Marches
- San Severino Marche
Aktuální počasí San Severino Marche
Aktuální počasí přímo pro město San Severino Marche. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 18°C |
