- Počasí
- Filipíny
- Central Luzon
- San Mariano
Aktuální počasí San Mariano
Aktuální počasí přímo pro město San Mariano. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 39°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 29°C |
