- Počasí
- Filipíny
- Cagayan Valley
- San Manuel
Aktuální počasí San Manuel
Aktuální počasí přímo pro město San Manuel. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 36°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 29°C |
