- Počasí
- Itálie
- Friuli Venezia Giulia
- San Giuseppe della Chiusa
Aktuální počasí San Giuseppe della Chiusa
Aktuální počasí přímo pro město San Giuseppe della Chiusa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
