Aktuální počasí San Diego
Aktuální počasí přímo pro město San Diego. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 27°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 28°C |
