Aktuální počasí San Carlos
Aktuální počasí přímo pro město San Carlos. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 12°C |
