Aktuální počasí San Bonifacio
Aktuální počasí přímo pro město San Bonifacio. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 14. 5. (06:00) do 15. 5. (02:00)
Silný déšť
Platí od 14. 5. (06:00) do 15. 5. (02:00)
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
