Aktuální počasí San
Aktuální počasí přímo pro město San. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 33°C |
