- Počasí
- Německo
- Mecklenburg-Vorpommern
- Samtens
Aktuální počasí Samtens
Aktuální počasí přímo pro město Samtens. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 29. 4. (23:00) do 30. 4. (08:00)
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1031 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
