- Počasí
- Portugalsko
- District of Setúbal
- Samouco
Aktuální počasí Samouco
Aktuální počasí přímo pro město Samouco. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 14°C |
